O MNIE

kontakt: tetiisheri@wp.pl

Cześć!

Mam na imię Agnieszka. Z zawodu jestem lingwistką, a w wolnym czasie tworzę przepisy i podróżuję. Znajdziesz mnie na Instagramie oraz Facebooku pod nazwą @szczypta.wanilii.

Na moich kanałach publikuję proste i szybkie przepisy z kilku składników. Wśród nich znajdziesz mnóstwo fit przepisów. Jednak w  swojej kuchni nie ograniczam się jedynie do produktów fit. Lubię poznawać nowe smaki, dlatego korzystam z przepisów na dania z różnych stron świata, eksperymentuję ze składnikami. Odżywiam się racjonalnie i szczerze mówiąc, taki zbalansowany mix bardzo mi odpowiada. Uwielbiam schabowego po hawajsku, kocham pizzę i tort szwarcwaldzki. Jestem też fanką chleba bananowego i pieczonej owsianki. Nie odmawiam sobie placków wege ani deserów chia. Gotuję również dla męża i synka, dlatego na blogu znajdziesz także przepisy na tradycyjne dania i przeróżne słodkości.

Na blogu poza przepisami kulinarnymi znajdziesz artykuły na temat zdrowia, mini przewodniki, trochę motywacji  i czasem mojej codzienności.

Uwielbiam również podróże – odkrywam fascynujące miejsce i inne kultury, a przy tym nieustannie próbuję nowości. Zarówno zamiłowanie do poznawania nowych smaków, jak i zakątków świata łączą się z moim nowym hobby, czyli fotografią kulinarnych. Zdjęcia w magazynach i książkach kulinarnych zawsze mnie fascynowały. Z nieskrywanym zainteresowaniem przyglądałam się perfekcyjnym kompozycjom i idealnie dopasowaniem elementów. Niedawno postanowiłam spróbować swoich sił w tej dziedzinie i choć mam świadomość, że muszę się jeszcze dużo nauczyć, zabawa fotografią naprawdę mnie relaksuje.

Dziękuję za odwiedziny!
Agnieszka