Przed wami proste przepisy na wykorzystanie kurczaka w kuchni: 4 pyszne dania z kurczakiem. Wszystkie są proste, szybkie, efektownie prezentują się na stole, ale przede wszystkim są smaczne.

Smak zawdzięczają dobrej jakości mięsa. W przepisach pierwsze skrzypce gra Kurczak Sielski. Sielski jest chowany bez antybiotyków, karmiony paszą bez dodatku surowców GMO i rośnie wolniej (o 30%) niż inne kurczaki. Smak takiego mięsa jest zdecydowanie lepszy niż zwykłego kurczaka z fermy. Sielski to również inne wyroby: świeże mięso, gotowe do piekarnika, sielskie wędliny.

4 POMYSŁY NA KURCZAKA

PIECZONY KURCZAK Z ZIEMNIAKAMI HASSLEBACK – pieczone ćwiartki z kurczaka plus ziemniaki i kilka dodatków to pomysł na udany i smaczny obiad. To szybkie danie upieczesz na jednej blaszce, a smak na pewno Cię zachwyci.

KURCZAK CURRY Z RYŻEM – pomysł na pyszny i szybki obiad: kurczak curry z ryżem. Z jednej strony bananie, a z drugiej mocno aromatycznie.

ZAPIEKANKA MAKARONOWA Z KURCZAKIEM I BROKUŁAMI – szybki pomysł na prosty, zdrowy i smaczny obiad – zapiekany makaron z kurczakiem, brokułami i sosem na bazie mleczka kokosowego i jogurtu.

SAŁATKI Z KURCZAKIEM – proste i szybkie pomysły na dwie efektowne sałatki z kurczakiem w słoiku.

SMACZNEGO!